1895 brutto/mc

Bez znajomości języka dla par od zaraz praca Niemcy przy pakowaniu kawy Kolonia

  • Miasto lub region: Kolonia
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 22 lipca 2019 19:38

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Niemczech przy pakowaniu kawy. Zatrudnienie w Kolonii dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 1895 Eur brutto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca przy pakowaniu kawy i gratisu z logiem do kartonowych opakowań;
  • przygotowywanie zestawów promocyjnych.

Wymagania:

  • zmotywowanie i pracowitość;
  • zaangażowane wykonywanie swoich obowiązków;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • sumienność;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • dużą liczbę godzin pracy;
  • umowę na 3 miesiące z możliwością podjęcia stałej pracy;
  • płatny urlop;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • darmowe zakwaterowanie w hotelu robotniczym;
  • pomoc w organizacji przejazdu do Niemiec.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Niemcy praca pakowanie kawy, Kolonia lipiec_19.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-przy-pakowaniu-kawy-koln/

ID ogłoszenia: 6685d35da7bc67b0