2245 € brutto/mc

Bez znajomości języka dla par praca Niemcy pakowanie ciastek od zaraz Düsseldorf

  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 1 czerwca 2022 20:57

Dla par aktualna od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu ciastek 2022. Zatrudnienie w fabryce z Düsseldorf bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 2245 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 16.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie jako pakowacz wyrobów;
  • wykonywanie prostych prac przy linii produkcyjnej;
  • obsługa i ustawianie urządzeń;
  • pakowanie gotowych produktów, foliowanie;
  • przeprowadzanie kontroli jakości itp.

Wymagania:

  • samodzielność, punktualność;
  • sprawność manualna;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP;
  • chęć wykonywania pracy monotonnej i powtarzalnej;
  • chęć pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc od osoby;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pracę na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia;
  • legalne zatrudnienie;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • pomoc polskiego koordynatora.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz z realnym terminem dyspozycyjności prosimy kierować na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pak/c5/06/22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-praca-niemcy-od-zaraz-bez-jezyka-przy-pakowaniu-ciastek-w-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 98362976d5dc6ff6