od 90 DKK/h brutto

Bez znajomości języka fizyczna praca Dania od zaraz kontrola jakości 2018 Jutlandia

  • Miasto lub region: Jutlandia
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 13 lutego 2018 22:41

Aktualna oferta fizycznej pracy w Danii dla kandydatów bez znajomości języka. Możliwość zatrudnienia 2018 od zaraz w sortowni z Jutlandii przy kontroli jakości warzyw.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Jutlandia, Dania

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: od 90 DKK za godzinę brutto w czasie okresu próbnego

Liczba miejsc: 3

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna w sortowni warzyw – marchewka, pietruszka, buraki, itp.
  • zadaniem pracownika będzie nadzór nad nad prawidłowym przebiegiem procesów oraz zachowaniem ciągłości produkcji zgodnie z dokumentacją i wymogami klienta
  • do obowiązków będzie należało kontrolowanie jakości warzyw oraz opakowań
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za utrzymywanie miejsca pracy w czystości

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobra kondycja
  • chęć do pracy

Oferujemy:

  • podwyżkę stawki do 100 DKK za godzinę brutto przy stałej umowie
  • ubezpieczenie
  • zarobki wypłacane co miesiąc
  • perspektywę stałej pracy
  • możliwość otrzymania zaliczki do 300 koron w 1 miesiącu pracy
  • wsparcie w organizacji zamieszkania blisko pracy w cenie 60-80 koron dziennie
  • dużą liczbę godzin pracy w tygodniu
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki wakacyjne

Aplikacja:

Zapraszamy do aplikowania poprzez stronę:

www.pf-gruppen.com

Kandydatów zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerami:

+48660 575 888
+48696 445 365

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/fizyczna-praca-w-danii-od-zaraz-jako-kontroler-jakosci-warzyw-w-sortowni-jutlandia/

ID ogłoszenia: 1815a80a7ea921e3