122,45 DKK brutto/h

Bez znajomości języka fizyczna praca w Danii dla par sortowanie odzieży od zaraz Aarhus

  • Miasto lub region: Aarhus
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 30 września 2020 17:51

Możliwość rozpoczęcia bez znajomości języka fizycznej pracy w Danii. Zatrudnienie od zaraz w Aarhus dla par przy sortowaniu odzieży używanej z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Aarhus.

Wynagrodzenie: 122,45 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca wykonywana jest w środowisku alergennym przy dużej ilości kurzu;
  • pracownik będzie zajmował się ręcznym sortowaniem odzieży oraz różnych akcesoriów, np. apaszki, szaliki oraz czapki;
  • praca przy linii albo przy stole sortowniczym.

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją;
  • brak nałogów;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • rzetelność;
  • sprawność manualna;
  • dobre zdrowie;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego rezydenta;
  • zakwaterowanie w cenie 2500 DKK na mc od osoby;
  • duńską umowę;
  • najpierw pracę na czas określony z możliwością jej przedłużenia;
  • zatrudnienie w systemie jednozmianowym;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi prosimy wysyłać na adres e-mail:

sikker.pl@mail-online.dk z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/59/20

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dla-par-dania-praca-fizyczna-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-sortowanie-odziezy-uzywanej-aarhus/

ID ogłoszenia: 5675f747ae1ad467