2800-3400 € brutto

Bez znajomości języka fizyczna praca w Niemczech pomocnik śmieciarza od zaraz Norymberga

  • Miasto lub region: Norymberga
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 4 maja 2020 19:33

Pracodawca z Norymbergi poszukuje od zaraz chętnych do fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie jako pomocnik śmieciarza z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny – pomocnik śmieciarza.

Lokalizacja: Norymberga.

Wynagrodzenie: 2800 – 3400 Eur brutto na mc w zależności od znajomości języka i posiadanego doświadczenia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym w zespole;
  • zadaniem będzie odbieranie odpadów z posesji prywatnych, a także bloków, firm itp.;
  • pracownik będzie podstawiał kubły pod śmieciarkę oraz zabierał wystawione odpady w workach.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • odpowiedzialne, zaangażowane i sumienne wykonywanie zadań;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • brak uzależnień;
  • punktualność;
  • sprawność manualna;
  • możliwość wyjazdu do Niemiec i podjęcia tam stałej pracy;
  • zdolność do pracy w zespole.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego koordynatora;
  • pracę od zaraz;
  • niemieckie warunki zatrudnienia;
  • umowę o pracę na 3 miesiące, a dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • pełny etat;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • pracę przez 8 – 10 godzin dziennie – 5 dni w tygodniu;
  • zakwaterowanie w cenie 250 Eur na mc za pokój jednoosobowy.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z CV należy wysłać na adres e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu: Pomocnik śmieciarza, Norymberga – imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-jezyka-pomocnik-smieciarza-od-zaraz-norymberga/

ID ogłoszenia: 4875eb02774c9c8f

ilość wszystkich wyświetleń: 1123, dzisiaj: 1