do ustalenia

Bez znajomości języka Holandia praca na produkcji rowerów dla par Amsterdam

  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 9 lipca 2015 20:20

Oferujemy pracę w Holandii na produkcji przy montażu rowerów. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka holenderskiego w Amsterdamie. Obowiązkiem pracownika będzie przygotowanie rowerów do sprzedaży.

Stanowisko: Pracownik na produkcji rowerów

Miejsce: Amsterdam

Zarobki: do ustalenia

Liczba wakatów: 5

Opis stanowiska pracy:
Praca w dziale montażu rowerów. Pracownik będzie składał i przygotowywał rowery do sprzedaży.

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • preferowane zgłoszenia od par
  • znajomość języka angielskiego preferowana
  • szybkie tempo pracy
  • odpowiedzialność
  • dokładność
  • przykładanie się do powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na 6 miesięcy za pośrednictwem agencji pracy
  • ubezpieczenie
  • miejsce zamieszkania zapewnione na miejscu
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna oraz pomoc w sprawach organizacyjnych i przy zaaklimatyzowaniu się na miejscu

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem poczty elektronicznej na poniżej podany adres:

ogłoszenie@wygaslo

ID ogłoszenia: 999559e73bd2da5b

ilość wszystkich wyświetleń: 3244, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka Holandia praca na produkcji rowerów dla par Amsterdam”

  1. Witam jestem zainteresowany praca na dziale rowerowym. 07448407136

Zostaw odpowiedź do Daniel