2000 € brutto

Bez znajomości języka na magazynie z napojami praca w Niemczech od zaraz Essen

  • Miasto lub region: Essen
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 16 marca 2019 01:57

Hurtownia z Essen poszukuje pracowników do pracy w Niemczech na magazynie z napojami. Ogłoszenie od zaraz bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Essen.

Wynagrodzenie: 2000 Eur brutto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie kompletowanie zamówień, pakowanie towarów i ich wysyłka;
  • obowiązkiem będzie również wprowadzanie danych do systemu komputerowego, a także dbanie o czystość;
  • obsługiwanie wózka paletowego oraz skanera ręcznego.

Wymagania:

  • sumienność, rzetelność;
  • terminowość;
  • staranne wykonywanie swoich obowiązków;
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych, jeżeli zajdzie taka konieczność;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałej pracy;
  • dofinansowanie do obiadów barze pracowniczym na terenie zakładu;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie przez pracodawcę w cenie 250 Eur brutto;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • szkolenie pracownicze;
  • wsparcie polskiego koordynatora.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem oraz krótkim opisem własnej osoby i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule wiadomości:

“Niemcy praca na magazynie z napojami, Essen/03/2019”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-z-napojami-essen/

ID ogłoszenia: 1255c8bbf9943e7b