2200 - 2700 Eur

Bez znajomości języka Niemcy praca dla par od zaraz na produkcji detergentów Bremen

  • Miasto lub region: Bremen
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 13 listopada 2019 20:03

Dla par oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka na produkcji detergentów. Zatrudnienie od zaraz w Bremen dla Polaków z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bremen.

Wynagrodzenie: 2200 – 2700 Eur brutto na mc w zależności od znajomości języka oraz doświadczenia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • najpierw pracownik przejdzie szkolenie z zasad BHP, a także obsługiwania maszyn produkcyjnych;
  • praca na produkcji chemii gospodarczej, czyli środki do mycia, prania i sprzątania;
  • pracownik będzie pakował, przeprowadzał kontrolę jakości oraz ustawiał urządzenia;
  • wykonywanie innych zadań zgodnie z zaleceniem

Wymagania:

  • elastyczność godzinowa;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • samodzielność;
  • rzetelność;
  • dostępność od zaraz;
  • sumienne wypełnianie zadań;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • pracę dla par oraz zespołów;
  • możliwość skorzystania z zakwaterowania w cenie 300 Eur mc za pokój;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • możliwość rozwijania się i podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • ubezpieczenie.

Aplikacja:

CV w języku niemieckim lub polskim należy wysłać na adres: neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej, 2019

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-na-produkcji-detergentow-bremen/

ID ogłoszenia: 6225dcbefa795aac

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka Niemcy praca dla par od zaraz na produkcji detergentów Bremen”

  1. Dzien dobry czy ta praca dalej jest aktualna??

Zostaw odpowiedź do Wojtek