13,00 Eur brutto/h

Bez znajomości języka Niemcy praca dla par pakowanie czekoladek od zaraz Lipsk

  • Miasto lub region: Lipsk
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 25 czerwca 2020 22:03

Przy pakowaniu czekoladek potrzebne od zaraz osoby do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Lipsku bez znajomości języka dla par z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 13,00 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6 (albo 3 pary).

Zadania na stanowisku:

  • praca w manufakturze słodyczy przy produkcji wyrobów czekoladowych;
  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem pralinek czekoladowych do opakowań;
  • dokładne przeprowadzanie kontroli jakości.

Wymagania:

  • dokładne wypełnianie zadań;
  • spostrzegawczość;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • sprawność manualna;
  • mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • umiejętność samodzielnej, jak i zespołowej pracy;
  • zdyscyplinowanie;
  • chęć wykonywania monotonnych zadań.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na czas określony;
  • ubezpieczenie;
  • zakwaterowanie w cenie 150 Eur na mc od osoby albo 250 Eur na mc od pary;
  • pracę od zaraz.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysyłać na adres e-mail: NeueArbeit2020@web.de z podaniem tytułu: Praliny Lipsk 07/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dla-par-praca-w-niemczech-bez-jezyka-przy-pakowaniu-czekoladek-w-lipsku/

ID ogłoszenia: 8965ef49964196b6