1650 euro brutto/mc + dodatki

Bez znajomości języka Niemcy praca na magazynie z RTV Stuttgart od zaraz 2017

  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 29 stycznia 2017 21:49

Hurtownia sprzętu RTV z Stuttgartu zatrudni pracownika bez znajomości języka do zbierania zamówień na magazynie. Zatrudnienie od zaraz w Stuttgarcie dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy
Termin: od zaraz
Pensja: 1650 euro brutto miesięcznie plus premie i dodatki co w rzeczywistości daje miesięcznie ok. 1850 euro brutto

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompletowanie towaru na magazynie hurtowni ze sprzętem RTV
  • układanie artykułów na palety
  • obsługa skanera ręcznego, który można ustawić na obsługę w języku hiszpańskim, angielskim, niemieckim lub włoskim
  • transport palet wózkiem ręcznym paletowym

Oczekiwania:

  • zdyscyplinowanie
  • duża motywacja
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • dotrzymywanie terminów

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju
  • szkolenie z obsługi wózków widłowych
  • pomoc w szukaniu zakwaterowania
  • wsparcie przy sprawach urzędowych

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie CV oraz LM na adres:

  • zuver@consultant.com

W nagłówku prosimy wpisać: „magazyn-RTV-rekrutacja-uzupelniajaca/01/2017″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-ze-sprzetem-rtv-stuttgart/

ID ogłoszenia: 57658877f2f65650

2 komentarze na “Bez znajomości języka Niemcy praca na magazynie z RTV Stuttgart od zaraz 2017”

  1. Jestem zainteresowany pracą

  2. Witam.
    Jestem zainteresowany ta ofertą. Proszę o kontak e-mail stas.czarny@onet.pl
    Pozdrawiam