11,50/h brutto + dodatki

Bez znajomości języka Niemcy praca 2017 od zaraz na magazynie z zabawkami Bremen

  • Miasto lub region: Bremen
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 14 lutego 2017 03:26

Oferta pracy w Niemczech 2017 przy zbieraniu zamówień na magazynie hurtowni z artykułami dla dzieci. Oferta z Bremen od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Lokalizacja: Bremen, Niemcy
Stawka godzinowa: 11,50 euro brutto
Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie na magazynie hurtowni z artykułami dla dzieci
  • kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniem na palety oraz transport palet za pomocą wózka EPT
  • zbieranie towaru wykonywane będzie z użyciem skanera ręcznego
  • inne zadania jak rozładunek dostaw, przeliczanie towarów oraz rozkładanie na magazynie
  • prace porządkowe
  • aktualizowanie systemu komputerowego odnoście stanów magazynowych

Oczekiwania:

  • dokument poświadczający niekaralność
  • możliwość przyjechania swoim samochodem
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • umiejętność pracy w grupie
  • komunikatywność
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki
  • satysfakcjonujące premie i dodatki
  • zamieszkanie zapewnione odpłatnie w 2 osobowym pokoju za 300 euro miesięcznie i w jednoosobowym za 300 euro miesięcznie
  • umowę zgodną z warunkami niemieckimi na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia dla najlepszych
  • osoby najrzetelniejsze będą mogły podjąć pracę bezpośrednio u pracodawcy na lepszych warunkach

Aplikacja:

Zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, należy przesłać mailowo, na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule: „Dam pracę w Niemczech na magazynie z zabawkami, Bremen″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-z-zabawkami-bez-znajomosci-jezyka-bremen/

ID ogłoszenia: 36458a25fa8acf7d

3 komentarze na “Bez znajomości języka Niemcy praca 2017 od zaraz na magazynie z zabawkami Bremen”

  1. Jestem zdecydowany i zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt

  2. krzysztof na 19 lutego 2017 @ 13:41

    dzień dobry jestem zainteresowany ofertą i wyjazdem od zaraz w razie możliwośći proszeo odpowiedz. tel:884310417

  3. Witam, mieszkam w Bremen. Jestem zainteresowana ofertą.

Zostaw odpowiedź do krzysztof