15,00 € brutto/h

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz przy sprzątaniu siłowni Düsseldorf

  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 19 grudnia 2022 21:05

Przy sprzątaniu i dezynfekcji siłowni potrzebni od zaraz Polacy do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Düsseldorfie bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 15,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym, wykonywana samodzielnie;
  • zadaniem będzie sprzątanie siłowni oraz klubu fitness.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • punktualność;
  • mile widziane doświadczenia;
  • zaangażowane wypełnianie obowiązków.

Oferujemy:

  • wprowadzenie stanowiskowe i pomoc na miejscu;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • niemiecką umowę od zaraz;
  • zatrudnienie na pełny etat;
  • świadczenia socjalne;
  • umowę na 3 miesiące z opcją przedłużenia na stałe;
  • możliwość korzystania z siłowni po godzinach;
  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc od osoby.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: NeueArbeit2020@web.de z podaniem tytułu: Sprzątanie siłowni Düsseldorf, grudzień 2022

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-sprzatanie-silowni-w-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 42363a0b53b3eed9