175 NOK brutto/h

Bez znajomości języka Norwegia praca dla par na produkcji napojów od zaraz Lillehammer

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 marca 2022 23:27

Fabryka z Lillehammer szuka od zaraz par do pracy w Norwegii. Zatrudnienie dla Polaków na produkcji napojów bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: 175 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na produkcji napojów izotonicznych oraz energetycznych;
  • wykonywanie prostych, ale powtarzalnych prac ręcznych przy taśmie, czyli pakowanie, wykładanie psutych opakowań na linię, a także naklejanie etykiet, obsługa urządzeń, dbanie o jakość oraz ciągłość produkcji itp.

Wymagania:

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • własny samochód na wyjazd (jeden na parę);
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • dokładność;
  • pracowitość;
  • odpowiedzialne i sumienne wykonywanie zadań;
  • niezawodność;
  • wydajność;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • przyjazne nastawienie;
  • chęć podjęcia zatrudnienia na dłużej.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego koordynatora;
  • szkolenie pracownicze w języku polskim (konieczność przejścia szkolenia z BHP, a potem zdania testu – osoby, które go nie zdadzą, zostaną odesłane do Polski);
  • norweską umowę o pracę;
  • samodzielne stanowisko pracy;
  • bezpieczne miejsce pracy;
  • środki ochrony indywidualnej;
  • strój służbowy;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez stronę:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca20212022

z zaznaczeniem opcji: „Produkcja napojów Lillehammer”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-dla-par-bez-jezyka-na-produkcji-napojow-w-fabryce-z-lillehammer/

ID ogłoszenia: 970622124a0455f2