1860 €/mc

Bez znajomości języka od zaraz pakowanie ciastek praca w Niemczech 2019 Düsseldorf

  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2019 20:18

Bez znajomości języka poszukiwani pakowacze do pracy w Niemczech przy pakowaniu ciastek. Zatrudnienie 2019 w Düsseldorf aktualne od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 1860 Eur brutto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy linii produkcyjnej, a obowiązkiem pracownika będzie przeprowadzanie kontroli jakości, obsługiwanie maszyn oraz pakowanie kruchych ciastek;
  • magazynowanie produktów.

Wymagania:

  • zręczność;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • sumienność;
  • mile widziane będzie doświadczenie;
  • szybkość;
  • samodzielność w wykonywaniu swoich obowiązków;
  • mile widziane osoby z własnym samochodem;
  • gotowość do podjęcia stałej pracy w Niemczech.

Oferujemy:

  • płatne zakwaterowanie w pensjonacie za 200 – 250 Eur miesięcznie;
  • wsparcie przy zorganizowaniu płatnego przejazdu do Niemiec;
  • możliwość rozwijania się;
  • pomoc opiekuna na miejscu;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności należy przesłać na adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com

z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pakow/a5/04/19.

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-pakowanie-ciastek-bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 2285cae07e91a1ac