105 SEK brutto/h + zakwaterowanie

Bez znajomości języka od zaraz praca Szwecja w Norrköping pakowanie owoców

  • Miasto lub region: Norrköping
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 9 grudnia 2015 03:06

Oferujemy od zaraz zatrudnienie w Norrköping od zaraz przy pakowaniu owoców egzotycznym na taśmie produkcyjnej. Szwecja praca bez znajomości języka szwedzkiego dla Polaków.

Stanowisko: Pakowacz owoców egzotycznych

Lokalizacja: Norrköping, Szwecja

Zarobki: 105 SEK brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • fizyczna praca w szybkim tempie polegająca na sortowaniu i pakowaniu owoców egzotycznych
  • pracownik wykonuje powierzone zadania w pozycji stojącej (wymuszonej) przy taśmie produkcyjnej

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Szwecji od zaraz
  • energiczność, sumienność, ostrożność
  • spostrzegawczość
  • szybkie tempo pracy
  • motywacja do osiągania wysokich wyników

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz na 3 miesiące
  • umowę legalną, zgodną ze szwedzkimi standardami
  • szkolenie wprowadzające
  • wsparcie na miejscu
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • przejazdy pomiędzy zakładem pracy a zamieszkaniem

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:

  • scandiworkers@email.com w tytule prosimy dopisać: 002/001/2016/Szwecja

Odezwiemy się wyłącznie do osób wybranych, nie wysyłamy wiadomości odmownych. Zgłoszenia z błędnym tytułem zostaną pominięte.

źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/norrkoping-praca-w-szwecji-przy-pakowaniu-owocow-bez-jezyka-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 2056678bf439fb8

4 komentarze na “Bez znajomości języka od zaraz praca Szwecja w Norrköping pakowanie owoców”

  1. jasiu.wan,pl na 20 grudnia 2015 @ 11:00

    jestem zainteresowany oferta pracy

  2. Witam jestem zainteresowań oferta pracy przy pakowniu owoców ma 34 lata jestem pracowity dokładny i gotowy do wyjazdu do pracy za granicą

  3. Jestem zainteresowanym pracą przy pakowaniu owoców

  4. Dominika na 8 lutego 2016 @ 21:34

    Posiadam doświadczenie w pakowaniu owoców.
    Mójnumer telefonu 669088747

Zostaw odpowiedź do jasiu.wan,pl