ok 440 GBP brutto/tydz.

Bez znajomości języka od zaraz praca w Anglii na magazynie z odzieżą Leicester

  • Miasto lub region: Leicester
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 13 listopada 2019 20:00

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Anglii na magazynie z odzieżą. Zatrudnienie w Leicester dla magazynierów bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Leicester.

Wynagrodzenie: ok. 440 GBP na tydzień.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na magazynie znanej marki odzieżowej , która ma ponad 100 sklepów w Anglii;
  • zadaniem będzie przyjmowanie dostaw, rozkładanie towarów na półkach, komisjonowanie, naklejanie metek, montowanie zabezpieczeń antykradzieżowych, a także wysyłanie paczek do sklepów detalicznych w Anglii.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku;
  • uczciwe, rzetelne i dokładne wypełnianie zadań;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • możliwość wzięcia nadgodzin, jeżeli zajdzie taka potrzeba;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • zaletą będą uprawnienia na wózki jezdniowe, a także znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • zakwaterowanie odpłatne w pełni wyposażonych mieszkaniach;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto walutowe pracownika.

Aplikacja:

Zgłoszenia od par oraz grup prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Aplikacje można wysyłać na adres: jobs4you@mail.co.uk z tytułem wiadomości: „magazyn Leicester 11/2019″

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-anglii-na-magazynie-z-odzieza-bez-znajomosci-jezyka-leicester-uk/

ID ogłoszenia: 5545dcc16a22b750

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka od zaraz praca w Anglii na magazynie z odzieżą Leicester”

  1. Przemek i ewa na 18 marca 2020 @ 17:48

    Witam serdecznie jesteśmy zainteresowani ofertą jesteśmy para proszę o kontakt +31633396832