18952 CZK

Bez znajomości języka oferta pracy w Czechach od zaraz na magazynie elektroniki Kutna Hora

  • Miasto lub region: Kutna Hora
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 8 stycznia 2019 19:51

Aktualna oferta pracy w Czechach 2019 w Kutnej Horze na magazynie. Zatrudnienie jest od zaraz i bez znajomości języka z zapewnionym bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Kutna Hora.

Wynagrodzenie: 18952 CZK.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca stojąca i polega na pakowaniu już gotowych produktów z branży elektronicznej.

Wymagania:

  • duża zaradność oraz samodyscyplina w wykonywaniu zadań;
  • dokładność i rzetelność w wykonywaniu pracy;
  • duża odpowiedzialność, ale też samodzielność i zaangażowanie;
  • możliwość wyjazdu od zaraz;
  • możliwość pracy w weekendy oraz w nadgodzinach.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • po umowie szkoleniowej – umowa o pracę na czas nieokreślony;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, które wynosi 3300 zł netto;
  • dodatki za naukę w wysokości do 320 zł netto;
  • gdy zakończy się okres próbny, to dopłata do własnego mieszkania, ok. 500 zł netto;
  • bezpłatny transport oraz hotel blisko miejsca pracy;
  • pomoc koordynatora i tłumacza na miejscu.

Aplikacja:

Osoba do kontaktu:

Katarzyna Biernacka,

e-mail: katarzyna.biernacka@manuvia.pl, tel. +48 533 608 709

lub poprzez stronę: https://manuvia.pl/oferta/magazynier-w-kutnej-horze/

ID ogłoszenia: 2885c34e99d7ee16