119,65 DKK brutto na godz.

Oferta pracy w Danii przy pakowaniu łososia od zaraz z językiem angielskim Kopenhaga

  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 22 lipca 2019 19:34

Dla pracodawcy z Kopenhagi poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Danii na produkcji rybnej przy pakowaniu łososia. Zatrudnienie dla pakowaczy z językiem angielskim. Zapewniona pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Kopenhaga.

Wynagrodzenie: 119,65 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie pakowanie wędzonego łososia.

Wymagania:

  • nie jest wymagany język duński, ale konieczna jest komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy w przetwórstwie.

Oferujemy:

  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

CV w języku polskim i angielskim należy przesłać na adres; piotr@awid.dk

W tytule wiadomości należy podać: Praca przy łososiu.

Kontakt telefoniczny możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00 pod numerem telefonu: +48 664 969 889.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dania-praca-od-zaraz-na-produkcji-rybnej-pakowanie-lososia-z-jezykiem-angielskim-kopenhaga/

ID ogłoszenia: 1535d35e767c6c3c

ilość wszystkich wyświetleń: 759, dzisiaj: 2