od 132 DKK na godz.

Bez znajomości języka oferta pracy w Danii od zaraz na magazynie żywności Aarhus

  • Miasto lub region: Aarhus
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 9 listopada 2020 19:22

Do podjęcia legalna praca w Danii bez znajomości języka. Zatrudnienie w Aarhus dla Polaków na magazynie hurtowni żywności. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Aarhus.

Wynagrodzenie: od 132 DKK na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień na podstawie listy;
  • pracownik będzie pakował produkty i przygotowywał je do wysłania;
  • do zadań będzie należało też przeprowadzanie inwentaryzacji oraz spisów towarów, a także rozładowywanie dostaw, przeprowadzanie kontroli produktów oraz rozmieszczanie ich na magazynie;
  • dbanie o porządek na magazynie;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • bez znajomości języka duńskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • zaangażowane, solidne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • pracowitość;
  • doskonała organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta;
  • pracę od zaraz;
  • legalne zatrudnienie;
  • duńską umowę o pracę;
  • pracę na 3 miesiące próbne z możliwością jej przedłużenia;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • wynagrodzenie płatne na konto pracownika;
  • płatne zakwaterowanie – należy podać wcześniej informację o chęci skorzystania z zakwaterowania.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi należy wysyłać na adres e-mail: CV.Sikker@mail-online.dk z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/74/20

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-danii-na-magazynie-zywnosci-bez-znajomosci-jezyka-w-aarhus-2020/

ID ogłoszenia: 2915fa97eeb0fea2