2085 Eur brutto

Bez znajomości języka praca w Niemczech dla par pakowanie ciastek od zaraz Düsseldorf

  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 4 marca 2020 19:13

Dla par aktualna od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu ciastek. Zatrudnienie w Düsseldorfie dla pakowaczy bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które pracodawca zapewnia odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 2085 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6, czyli 3 pary.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy pakowaniu kruchych ciastek;
  • pracownik będzie układał ciastka w stosy i wkładał je do maszyny foliującej;
  • do zadań będzie należało również nadzorowanie produktu.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • dostępność od zaraz;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • dokładne wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych oraz przy różnych codziennych problematycznych kwestiach, np. założenie konta w banku;
  • chęć podjęcia pracy na stałe;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • próbną niemiecką umowę o pracę z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia dla najlepszych pracowników;
  • pełny etat;
  • zakwaterowanie w cenie 400 Eur na mc od pary + media.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności należy przesłać na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pak/a5/03/20

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dla-par-ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-ciastek-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 665e5fce685a073