13,50 Eur brutto/h

Bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie AGD Berlin 2020

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 17 stycznia 2020 18:08

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Niemczech na magazynie AGD. Zatrudnienie 2020 w Berlinie bez znajomości języka dla magazynierów z zakwaterowaniem bezpłatnym, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 13,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie codziennych obowiązków jako prawa ręka magazyniera;
  • rozładowywanie dostaw, pakowanie zamówień, zbieranie towarów, transportowanie towarów wewnątrz magazynu;
  • przeważnie będzie to obsługiwanie dużych, hurtowych zamówień oraz przygotowywanie produktów na paletach.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w zespole;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • zaletą będą uprawnienia na wózki widłowe;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • próbną niemiecką umowę o pracę z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • opiekę polskiego rezydenta.

Aplikacja:

Zgłoszenia ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres e-mail: arbeitbeiuns2020@fastmail.de z podaniem numeru referencyjnego: ma/b/01/20

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-agd-berlin-2020/

ID ogłoszenia: 3595e21dd99c5e41