65,00 SEK netto na godz.

Bez znajomości języka oferta pracy w Szwecji przy sprzątaniu domów i mieszkań Jönköping

  • Miasto lub region: Jönköping
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 24 września 2019 22:24

Zatrudnienie w Jönköping bez znajomości języka aktualne od zaraz. Praca w Szwecji przy sprzątaniu domów i mieszkań dla sprzątaczy-sprzątaczek. Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Jönköping.

Wynagrodzenie: 65 SEK netto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie utrzymywanie czystości oraz porządku w przydzielonych domach i mieszkaniach prywatnych.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest znajomość j. angielskiego w stopniu dobrym;
  • chęć wyjazdu na dłużej;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • pełny etat;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zatrudnienie od zaraz na dłuższy okres czasu;
  • około 160 godzin pracy w miesiącu;
  • niezbędne narzędzia do pracy, np. samochód telefon służbowy;
  • darmowe zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym.

Aplikacja:

CV, mile widziane w j. angielskim, wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@perfectjob.com.pl z tytułem wiadomości: Pracownik porządkowy / Sprzątaczka – Szwecja, Jönköping.

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/sprzataczka-szwecja-praca-fizyczna-od-zaraz-przy-sprzataniu-mieszkan-i-domow-jonkoping/

ID ogłoszenia: 4235d89a27ee7e9b