od 9,80 GBP brutto/h

Bez znajomości języka praca Anglia dla par magazyn żywności od zaraz w Birmingham

  • Miasto lub region: Birmingham
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 4 listopada 2021 20:37

Dla par aktualna od zaraz praca w Anglii na magazynie hurtowni żywności. Zatrudnienie w Birmingham dla magazynierów bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Birmingham.

Wynagrodzenie: od 9,80 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień na dziale suchym oraz ustawianie towarów na paletach z wykorzystaniem ręcznego wózka typu EPT oraz skanera ręcznego;
  • ręczne załadowywanie zgrzewek oraz kartonów wraz z towarem;
  • owijanie załadowanych palet folią stretchową i odstawianie ich w odpowiednie miejsce na magazynie z pomocą ręcznego lub elektrycznego wózka.

Wymagania:

  • atutem będzie doświadczenie oraz podstawowa znajomość j. angielskiego;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności, ale nie starsze niż 3 miesiące;
  • pracowitość;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • szybkie tempo pracy;
  • dostępność na przynajmniej pół roku;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • brytyjskie warunki zatrudnienia;
  • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych w cenie 50 GBP na tydzień od osoby albo 70 GBP na tydzień od pary;
  • wsparcie polskich brygadzistów;
  • możliwość zorganizowania przejazdu do UK dla osób, które aktualnie są w Polsce;
  • zagwarantowany minimalny kurs wymiany funta 1 GBP = 5,40 PLN;
  • zwrot kosztów wykonania testu na Covid-19 – mile widziane osoby zaszczepione.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: oxf-uk@solution4u.com z dopiskiem „Magazyn żywności Birmingham 11.2021”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dla-par-dam-prace-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-magazyn-hurtowni-zywnosci-birmingham/

ID ogłoszenia: 91861840d97aeb65