7,50 - 8,50 brutto/h

Bez znajomości języka praca Anglia od zaraz na magazynie AGD Milton Keynes

  • Miasto lub region: Milton Keynes
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 28 maja 2016 20:51

Hurtownia sprzętu AGD z Milton Keynes posiada od zaraz wolne wakaty na magazynie. Oferta pracy w Anglii dla Polaków, bez znajomości języka oraz doświadczenia na analogicznym stanowisku.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Milton Keynes, UK.

Stawka godzinowa: 7,50 – 8,50 euro brutto/h (zależna od kwalifikacji).

Wolne miejsca: 4.

Zadania na stanowisku:

  • rozładunek i przyjmowanie dostaw;
  • rozmieszczanie towarów na hali magazynowej;
  • kompletowanie zamówień dla klientów (za pomocą ręcznego wózka paletowego);
  • przygotowanie towarów do wysyłki;
  • dbanie o porządek na magazynie;
  • zadania zleca kierownik.

Wymagania:

  • niekaralność poparta odpowiednim zaświadczeniem;
  • doświadczenie jest mile widziane jednak nie jest konieczne;
  • plusem będzie znajomość języka;
  • dobre zdrowie, kondycja na wysokim poziomie;
  • gotowość do wyjazdu od zaraz;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • pozytywne podejście, uśmiech na twarzy;
  • sumienność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • wsparcie w sprawach formalnych;
  • miejsce zakwaterowania płatne 80 funtów za tydzień (odciągane z wynagrodzenia);
  • dodatki za nadgodziny i zmiany nocne;
  • brytyjską umowę o pracę na czas określony;
  • składki oraz ubezpieczenie.

Aplikacje:
Prosimy wysyłać aplikacje pod adres:

uk-employment@europe.com

Prosimy wpisać w tytule wiadomości: „hurtownia AGD MK 2016”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-anglia-praca-na-magazynie-hurtowni-agd-bez-jezyka-milton-keynes/

ID ogłoszenia: 74557442ceb38948

7 komentarzy na “Bez znajomości języka praca Anglia od zaraz na magazynie AGD Milton Keynes”

  1. Witam, jestem 19-sto letnim przyszłym studentem, bardzo chętnie podejmę się tej pracy!

  2. Witam, wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy. Proszę o kontakt przez podany e-mail.

  3. Bartosz Maszkowski na 31 maja 2016 @ 22:18

    Prosze o kontakt pod numerem 669 264 992

  4. Witam, jestem zainteresowany praca od zaraz. Prosze o kontakt pod nr 662 382 563.

  5. Witam, wraz z kolegom jesteśmy zainteresowani. Mamy 21 lat. Proszę o kontakt na ten adres a-mail.

  6. proszę o kontatk 695264961

  7. Jestem zainteresowany ofertą pracy od zaraz proszę o kontakt 511-686-589

Zostaw odpowiedź do Piotr