7,50 - 9,00 GBP/h brutto

Bez znajomości języka praca Anglia od zaraz na produkcji kosmetyków w Leeds

  • Miasto lub region: Leeds
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 16 sierpnia 2016 20:18

Oferujemy pracę w Anglii na produkcji kosmetyków od zaraz. Zatrudnienie bez znajomości języka angielskiego w fabryce z Leeds. Nie wymagamy doświadczenia – zapewniamy dokładne szkolenie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Miejsce zatrudnienia: Leeds, UK.

Wynagrodzenie: 7,50 – 9,00 GBP/h brutto – stawka jest zależna od kwalifikacji.

Obowiązki na stanowisku:

  • obsługa maszyn do produkcji kosmetyków;
  • bieżące kontrolowanie jakości;
  • ustawianie pustych opakowań na taśmie;
  • pakowanie kosmetyków;
  • zdejmowanie gotowych produktów z taśmy;
  • paletowanie, przygotowanie do magazynowania.

Wymagania:

  • umiejętność szybkiej nauki;
  • chęć i możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • sprawność manualna;
  • szczegółowość;
  • nastawienie na cel;
  • umiejętność działania w grupie;
  • przyjazne nastawienie.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie płatne w niskiej cenie;
  • dokładne i profesjonalne szkolenie wstępne;
  • pomoc w zaadoptowaniu się na nowym miejscu pracy;
  • przyjazną atmosferę – w fabryce pracuje wiele osób z Polski;
  • brytyjską umowę o pracę;
  • dobre wynagrodzenie.

Aplikacje:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres e-mail:

  • jobs4u@englandmail.com

W temacie wiadomości prosimy wpisać: „Produkcja kosmetyków, Leeds 08/2016″.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-anglia-przy-produkcji-kosmetykow-bez-znajomosci-jezyka-leeds/

ID ogłoszenia: 14157b350a5ee7d0

2 komentarze na “Bez znajomości języka praca Anglia od zaraz na produkcji kosmetyków w Leeds”

  1. Jestem szczerze zainteresowana Państwa ofertą i zależy mi na szybkim podjęciu pracy.
    W mailu przesyłam moje CV, oraz ostatnie świadectwo pracy z Niemiec wraz z rekomendacjami.
    Pozdrawiam.
    Ania W.

  2. jestem zainteresowana państwa ofertą pracy,,,,,mam 50 lat

Zostaw odpowiedź do Ania W