8,00 € za godzinę brutto

Bez znajomości języka praca Anglia od zaraz produkcja telewizorów LCD Leeds

  • Miasto lub region: Leeds
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 27 marca 2016 17:14

Dam pracę w Anglii dla Polaków, na produkcji telewizorów LCD w Leeds. Przyjmujemy od zaraz, również osoby bez znajomości języka angielskiego. Zatrudnienie w fabryce z wysokim wynagrodzeniem oraz możliwością rozwoju.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Miejsce: Leeds, Anglia.

Stawka godzinowa: 8 euro za godzinę brutto.

Zadania na stanowisku:

  • prace przy produkcji telewizorów;
  • montaż elementów, łączenie ich ze sobą;
  • kompletowanie zestawów telewizyjnych (pilot, kable itp.);
  • pakowanie w pudła kartonowe, zabezpieczanie;
  • paletowanie, przygotowanie towaru do wysyłki.

Wymagania wobec kandydatów:

  • możliwość pracy przez co najmniej 3 miesiące;
  • doświadczenie na produkcji sprzętu elektronicznego będzie plusem;
  • możliwość pracy zmianowej;
  • umiejętność szybkiej nauki;
  • predyspozycje do pracy w grupie.

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie płatne w Leeds (200 – 250 euro miesięcznie);
  • gotowość do wypracowania nadgodzin;
  • początkowo umowa na 3 miesiące a później umowa stała;
  • wstępne przeszkolenie na stanowisku.

Aplikacje:
W tytule należy wpisać: „produkcja LCD Leeds 2016″.
CV prosimy wysyłać pod adres: jobs4u@englandmail.com.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-anglii-na-produkcji-montazu-tv-lcd-bez-znajomosci-jezyka-leeds/

ID ogłoszenia: 76956eff81fdc7e5

14 komentarzy na “Bez znajomości języka praca Anglia od zaraz produkcja telewizorów LCD Leeds”

  1. Witam jestem zainteresowana praca.Szybko sie ucze .Moj numer to07491082234.Dziekuje

  2. sylwester na 23 marca 2016 @ 12:53

    Poszukuje pracy przy produkci a ta oferta mnie najbardziej mi pasujee bo lubie ellektronike i wiem rze sobie poradze pracowalem 1rok przy instalaci domowej itp jestem bardzo dobrym pracownikiem
    Lat 18
    Sylwester mazur
    Maslomecz 82
    22-500 hrubieszuw
    Podejme sie tej pracy wciagu 3dni
    Prosze o szybka odpowiedz na email sylwester2121212121@wp.pl

  3. Witam. Jestem zainteresowany pracą. Pracowałem przy telewizorach LCD w firmie TOSHIBA. Interesuję się również elektroniką. Proszę o kontakt pod numer +48 534-175-290 Dziękuje

  4. Witam.
    Jestem
    zainteresowany
    pracą.
    Pracowałem
    przy telewizorach
    LCD w firmie
    TOSHIBA.
    Interesuję się
    również
    elektroniką. Proszę o
    kontakt pod
    numer +48
    534-175-290
    Dziękuje

  5. Witam jestem zainteresowany tą pracą jak najbardziej .Proszę o kontakt

  6. Witam, w czerwcu jadę na kurs angielskiego do Brighton, chciałabym kontynuować naukę angielskiego podczas pracy sezonowej. Byłabym zainteresowana ofertą.

  7. Witam jestem zainteresowany wasza oferta pracy w skladaniu telewizorow w angli bardzo prosze o kontak z gory dziekuje

  8. Witam jestem zainteresowana waszą ofertą ,pracę mogę podjąć od zaraz .Bardzo proszę o kontakt +48 793135481

  9. Rafal Rynkiewicz na 2 kwietnia 2016 @ 20:11

    Witam. Jestem zainteresowany oferta. Prosze o kontakt tel. 662-791-557

  10. Bardzo jestesmy zainteresowani.Mieszkamy w Leeds,jestesmy dyspozycyjni nr tel.07741374795

  11. michał szymot na 6 kwietnia 2016 @ 09:39

    Witam szukam pracy w Anglii to mój nr510838637

  12. Witam Państwa jestem dyspozycyjnym i pracowitym człowiekiem mogę pracować na różnych zmianach i z dużą chęcią zostaje w pracy na nadgodziny.Bardzo jestem zainteresowany państwa ofertą pracy proszę o kontakt tel: 07598409111

  13. Witam jestem zainteresowany waszą ofertą pracy.Bardzo chciałbym u Państwa pracować.Proszę o kontakt tel:534812938

  14. Witam.Jestem elektronikiem z zawodu po szkole elektronicznej.Chętnie nawiązałbym z Państwem współpracę.Proszę o ewentualny kontakt.Mój numer 796950100.Pozdrawiam

Zostaw odpowiedź do michał szymot