7,50-9,00 GBP/h

Bez znajomości języka praca Anglia w Leeds od zaraz na produkcji kosmetyków

  • Miasto lub region: Leeds
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 23 września 2016 04:33

Ogłoszenie aktualnej pracy w Anglii do podjęcia od zaraz na produkcji kosmetyków. Zatrudnienie w fabryce z Leeds dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miasto: Leeds, UK
Rozpoczęcie: od zaraz
Stawka godzinowa: 7,50 do 9 GBP na godzinę brutto, zarobki zależne są od posiadanych kwalifikacji

Obowiązki:

  • praca na produkcji kosmetyków – żeli, balsamów, kremów, dezodorantów, itp.
  • osoba którą zatrudnimy będzie odpowiedzialna za obsługę maszyn produkcyjnych, kontrolę jakości, ustawianie pustych opakowań na taśmę do maszynowego napełnienia i pakowanie

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • możliwość podjęcia pracy w Anglii od zaraz
  • przywiązywanie uwagi do detali
  • chęć i możliwość zatrudnienia na stałe
  • wydajność, zaangażowanie, zorganizowanie

Oferujemy:

  • umowę o pracę na legalnych zasadach
  • przeszkolenie pracownicze
  • wdrożenie w obowiązki
  • odpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • wsparcie we wszelkich kwestiach problematycznych
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej: „Produkcja kosmetyków, Leeds 09/2016″ na poniższy adres kontaktowy:

  • jobs4u@englandmail.com

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-w-anglii-od-zaraz-przy-produkcji-kosmetykow-bez-znajomosci-jezyka-w-leeds-uk/

ID ogłoszenia: 58957e46f1a34cda

3 komentarze na “Bez znajomości języka praca Anglia w Leeds od zaraz na produkcji kosmetyków”

  1. WITAM JESTEM ZAINTERESOWANA PODEJMĘ PRACĘ .JĘZYK ANGIELSKI PODSTAWOWY.MAM DOŚWIADCZENIE NA PRODUKCJI W UK. JESTEM OSOBĄ ODPOWIEDZIALNĄ SUMIENNĄ BEZ NAŁOGÓW. BARDZO PROSZĘ O KONTAKT TEL, 0048-663=726-924. Z POWAŻANIEM -BOŻENA WIERZCHOWSKA.

  2. Jestem zainteresowana

  3. „Produkcja kosmetyków, Leeds 09/2016″ na 27 września 2016 @ 13:26

    Witam …
    Jestem zainteresowana Panstwa oferta nazywam sie Paulina Dubiel obecnie przebywam i pracuje w Holandi na produkcji mam 22 lata i chcialabym sprobowac swoich sił w Anglii
    Pozdrwiam i czekam na odpowiedz
    +31 684 214 598
    +48 661 188 162