31 000 CZK

Bez znajomości języka praca Czechy od zaraz na produkcji samochodów Škoda Mladá Boleslav

  • Miasto lub region: Mlada Boleslav
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 21 października 2019 20:37

Pracodawca z Mladá Boleslav szuka od zaraz chętnych do pracy w Czechach na produkcji samochodów Škoda. Ogłoszenie bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mladá Boleslav.

Wynagrodzenie: 31 000 CZK.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna przy obsługiwaniu maszyn, montowaniu poszczególnych części, obsłudze linii produkcyjnej;
  • praca na dziale montażu.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • podstawowe wykształcenie;
  • chęć relokowania do Mladá Boleslav.

Oferujemy:

  • podstawowe wynagrodzenie – 24 748;
  • po 3 mc dodatek grupowy w wysokości 1 500;
  • popołudniowa zmiana 10 CZK, a nocna 30 CZK;
  • +25% nadgodziny, a praca w takcie 1 000 mc;
  • bonus na start w wysokości – 12 000, po 3 mc – 5 000, a po 6 mc – 7 000;
  • 12 000 premii bożonarodzeniowej, a kwietniowa 10 000 po przepracowaniu 6 mc;
  • premie za pracę indywidualną;
  • 45 CZK – bony żywnościowe – stołówka jest na miejscu;
  • 25 dni urlopu;
  • możliwość otrzymania zniżki przy zakupie samochodu Škoda;
  • możliwość bezpośredniego przejścia pod firmę po 12 mc;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • 8 godzin zmiany albo tryb ciągły.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +420 734 183 868.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/czechy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-samochodow-w-skoda-auto-mlada-boleslav/

ID ogłoszenia: 4565dadf72aa4555