od 25 000 CZK brutto/mc

Bez znajomości języka praca Czechy produkcja foteli samochodowych od zaraz w Kvasinach

  • Miasto lub region: Kvasiny
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 2 czerwca 2021 22:19

Z zapewnionym bezpłatnym zakwaterowaniem do podjęcia od zaraz praca w Czechach. Zatrudnienie w Kvasinach bez znajomości języka na produkcji foteli samochodowych.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kvasiny.

Wynagrodzenie: od 25 000 CZK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montaż foteli samochodowych zgodnie z instrukcją;
  • przeprowadzanie kontroli jakości gotowych produktów, a także materiałów przygotowywanych do montażu;
  • pracę na pełny etat – 3 zmiany oraz w weekendy.

Wymagania:

  • zręczność;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dobre zdrowie.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • czeską umowę o pracę;
  • zatrudnienie na rok z możliwością przedłużenia;
  • bezpłatny transport do/z pracy;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • możliwość otrzymania zaliczki raz w tygodniu;
  • bony żywnościowe;
  • nowoczesne miejsce pracy;
  • możliwość przejścia pod firmę;
  • czeskie ubezpieczenie zdrowotne.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail: weronika.menet@manuvia.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: 665 777 463

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-czechach-bez-jezyka-produkcja-foteli-samochodowych-od-zaraz-fabryka-kvasiny-2021/

ID ogłoszenia: 72360b7e1f5cb43e