126 DKK/h brutto

Bez znajomości języka praca Dania dla par od zaraz produkcja zabawek Odense

  • Miasto lub region: Odense
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 28 września 2017 04:48

Dostępna od zaraz opcja zatrudnienia w fabryce z Odense dla kandydatów bez znajomości języka. Atrakcyjna praca w Danii dla par na produkcji zabawek z tworzywa sztucznego.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce: Odense, Dania

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 125 DKK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca w fabryce produkującej zabawki będzie polegała na montażu oraz składaniu elementów zabawek
  • zadaniem pracownika będzie kontrola jakości oraz pakowanie gotowych towarów
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się kompletowaniem dodatkowych elementów i instrukcji tworzących zestaw do pudełka

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu do Danii od zaraz
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • zręczność
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • delikatność i precyzja
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • pracowitość

Oferujemy:

  • zamieszkanie w cenie 3500 DKK za godzinę brutto
  • zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę na czas określony z możliwością przedłużenia współpracy dla
  • najlepszych
  • szkolenia wdrażające
  • dobre zarobki
  • niedrogi kurs języka w firmie
  • szansę na awans
  • samodzielność na stanowisku pracy
  • perspektywę rozwoju zawodowego
  • wsparcie w załatwianiu formalności

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenia z CV oraz dopiskiem “skr/44/17 imię i nazwisko” należy wysyłać na adres:

Sikker@execs.com

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-w-danii-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-zabawek-od-zaraz-odense-2017/

ID ogłoszenia: 66259cac721d4f2d

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca Dania dla par od zaraz produkcja zabawek Odense”

  1. Tomasz Maciołek na 2 października 2017 @ 19:50

    Witam bardzo serdecznie . Mam pytanie odnośnie zamieszczonej oferty pracy . Mianowicie chodzi o nabycie pracy z nowym rokiem , styczeń- luty .Obecnie chodzę na kurs angielskiego więc z komunikacją nie będzie problemu . Pracuje w firmie produkującej kuchnie w Polsce , więc estetyka i przywiazywanie do szczegółów jest bardzo wysokie . Posiadam też uprawnienia na wózki jezdniowe podnosnikowe oraz prawa jazdy kategorii B . Z poważaniem Tomasz Maciołek .

Zostaw odpowiedź do Tomasz Maciołek