145 DKK/h

Bez znajomości języka praca Dania od zaraz Aalborg produkcja chemii gospodarczej

  • Miasto lub region: Aalborg
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 4 października 2018 19:50

Aktualna praca w Danii bez znajomości języka na produkcji. Zatrudnienie od zaraz w fabryce środków czystości z Aalborga. Oferujemy umowę według duńskich warunków na pół roku.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Aalborg, Dania.

Wynagrodzenie: 145 DKK za godzinę brutto.

Numer referencyjny ogłoszenia: skr/61/18.

Obowiązki na stanowisku:

  • konserwacja, obsługa i mycie maszyn produkcyjnych;
  • etykietowanie produktów;
  • kontrolowanie jakości;
  • prace pomocnicze;
  • pakowanie;
  • zatrudnienie ma charakter zmianowy.

Oczekiwania:

  • komunikatywny język angielski;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na 6 miesięcy;
  • bardzo dobra organizacja;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • dokładność i sumienność;
  • chęć do pracy na zmiany.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pół roku;
  • pełny etat;
  • możliwość rozpoczęcia od zaraz;
  • wstępne przeszkolenie;
  • zakwaterowanie płatne 3500 DKK w dwupokojowym mieszkaniu. Można samodzielnie wynająć całe mieszkanie w cenie 7000 DKK.

Aplikacje:

CV z aktualnymi danymi kontaktowymi prosimy wysyłać pod adres:

sikker@execs.com

W tytule maila prosimy wpisać numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-dania-od-zaraz-na-produkcji-chemii-gospodarczej-bez-znajomosci-jezyka-aalborg/

ID ogłoszenia: 7775bb6432e35e45