128 DKK/h brutto

Bez znajomości języka praca Dania od zaraz w Kopenhadze produkcja jogurtów

  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 7 września 2018 19:08

Propozycja pracy w Danii bez znajomości języka na produkcji jogurtów od zaraz. Zatrudnienie w fabryce z Kopenhagi dla Polaków. Oferujemy zakwaterowanie i umowę na duńskich warunkach.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Miejsce pracy: Kopenhaga, Dania.

Stawka godzinowa: 128 DKK brutto.

Obowiązki na stanowisku:

  • obsługa maszyn produkcyjnych po uprzednim szkoleniu;
  • pakowanie jogurtów;
  • kontrola jakości produktów;
  • konserwacja i czyszczenie maszyn;
  • inne zadania zlecone przez kierownika.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • możliwość i chęć rozpoczęcia od zaraz;
  • dokładne wykonywanie zleconych zadań;
  • dobra organizacja;
  • uczciwość;
  • mile widziane doświadczenie na produkcji;
  • zdolność do pracy grupowej;
  • przyjazne nastawienie.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego opiekuna;
  • pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia umowy dla najlepszych;
  • zatrudnienie na pełny etat;
  • płatne zakwaterowanie w cenie 2500 DKK od osoby;
  • dobrą atmosferę i miły zespół.

Aplikacje:
Zachęcamy do przesyłania aplikacji pod poniższy adres e-mail. W tytule maila należy wpisać numer referencyjny ogłoszenia.
Odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas aplikacje, nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

mail: sikker@execs.com

Nr. ref.: skr/56/18

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-danii-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-jogurtow-kopenhaga/

ID ogłoszenia: 2525b92a13b7a144

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca Dania od zaraz w Kopenhadze produkcja jogurtów”

  1. Dzień dobry, jestem zainteresowana podjęciem tej pracy. Jeźli jest nadal aktualna proszę o kontakt.