9,43 euro/h brutto

Bez znajomości języka praca Holandia od zaraz przy pakowaniu eklerków Bunschoten

  • Miasto lub region: Bunschoten
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 31 maja 2017 22:57

Poszukujemy chętnych do podjęcia pracy w Holandii przy pakowaniu eklerków i ptysi. Od zaraz zatrudnimy w zakładzie z Bunschoten osoby bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Bunschoten, Holandia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,43 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na wykonywaniu czynności pomocniczych przy procesie produkcji eklerków i ptysi
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się obsługą taśmociągu, kontrolą jakości wyrobów oraz pakowaniem gotowych produktów

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • otwartość i pozytywne nastawienie
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • chęć i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • zapewnione na miejscu płatne zakwaterowanie
  • prawo do płatnego urlopu po 10 tygodniach trwania umowy
  • pakiet startowy składający się z karty do telefonu, słownika oraz pościeli
  • dobre wynagrodzenie na warunkach holenderskich
  • opiekę polskiego koordynatora na miejscu
  • możliwość skorzystania z oferowanego odpłatnie ubezpieczenia oraz transportu do pracy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, aplikować należy poprzez formularz na stronie:

Źródło: https://praca-zagranica24.pl/wp-admin/post.php?post=8275&action=edit

ID ogłoszenia: 5095928957828a8f