od 13,50 € brutto/h

Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz na magazynie AGD w Berlinie

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 29 kwietnia 2021 20:52

Z darmowym zakwaterowaniem do podjęcia praca w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w Berlinie na magazynie hurtowni AGD przy przygotowywaniu wysyłek.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: od 13,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie jako pomocnik magazyniera w hurtowni AGD;
  • pracownik będzie zajmował się przyjmowaniem dostaw, rozładunkiem towarów, komisjonowaniem, a także kompletowaniem i pakowaniem.

Wymagania:

  • mile widziane będą uprawnienia na wózki widłowe;
  • chęć nauki;
  • zaangażowane, sumienne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • uczciwość;
  • punktualność;
  • wielozadaniowość;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w hotelu pracowniczym;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • dodatki za frekwencję;
  • pracę w bezpiecznym środowisku;
  • środki ochrony indywidualnej;
  • przeszkolenie w języku polskim;
  • system poleceń pracowniczych;
  • pomoc polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysyłać na adres e-mail: arbeitbeiuns@fastmail.com z podaniem numeru referencyjnego: ma/b/04/21

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-hurtowni-agd-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 982608add7d92cdc

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz na magazynie AGD w Berlinie”

  1. jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Zostaw odpowiedź do jacek