10 euro brutto/h

Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz przy pakowaniu ciastek 2017 Karlsruhe

  • Miasto lub region: Karlsruhe
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 26 marca 2017 01:48

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka do podjęcia od zaraz. Oferta 2017 z Karlsruhe przy pakowaniu ciastek na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz ciastek
Miejsce zatrudnienia: Karlsruhe, Niemcy
Rozpoczęcie: od zaraz
Wynagrodzenie: 10 euro brutto na godzinę

Zakres zadań:

  • przeprowadzanie kontroli jakości i selekcja ciastek
  • odkurzanie sztuk nie spełniających norm jakościowych
  • wkładanie ustalonej liczby ciastek do maszyny paczkującej
  • wykonywanie zadań zgodnie z zasadami BHP

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • szybkość, zwinność
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie a za pracę na zmianie nocnej nawet plus 1,50 euro brutto dodatku do każdej godziny
  • niemiecką umowę o pracę
  • ubezpieczenie pracownicze
  • opłacanie wszelkich składek
  • dostęp do pakietu świadczeń socjalnych
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie w cenie 150 euro miesięcznie plus media

Aplikacja:
Wiadomość z załączeniem CV prosimy przesłać na adres:

  • einfachlosungen@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowanie ciastek od zaraz, imię i nazwisko, Karlsruhe”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-ciastek-od-zaraz-karlsruhe/

ID ogłoszenia: 60458cfe772ae7d2

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz przy pakowaniu ciastek 2017 Karlsruhe”

  1. Jestem zainteresowana. Proszę o więcej informacji. Mój mail: justynka5224@onet.pl