2250 brutto/mc

Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz w Berlinie na produkcji lodów 2021

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 28 stycznia 2021 19:16

Z bezpłatnym zakwaterowaniem oferta aktualnej od zaraz tymczasowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w fabryce z Berlina bez znajomości języka na produkcji lodów 2021.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2250 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się przy linii produkcyjnej w  obniżonej temperaturze;
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych, czyszczenie urządzeń oraz taśmociągów, a także przeprowadzanie kontroli jakości wyrobów, pakowanie gotowych produktów oraz magazynowanie ich itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz do końca lipca 2021;
  • atutem będzie doświadczenie na produkcji spożywczej;
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego i angielskiego;
  • chęć pracy w niskiej temperaturze od 0 do 2 stopni Celsjusza;
  • pracowitość i uczciwość;
  • brak uzależnienia od alkoholu.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • transport do/z pracy;
  • niemiecką umowę na czas określony – pół roku;
  • ocieplaną odzież ochronną;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalno-prawnych;
  • pomoc tłumacza języka niemieckiego (w fabryce pełni funkcję brygadzisty).

Aplikacja:

CV można wysyłać na adres e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu wiadomości: Produkcja lodów, Berlin – imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-przy-produkcji-lodow-bez-znajomosci-jezyka-fabryka-berlin-2021/

ID ogłoszenia: 8976012cbd2f254e