13,50 - 15,50 € brutto/h

Bez znajomości języka praca Niemcy przy sprzątaniu kina od zaraz Berlin

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 10 maja 2023 22:19

Aktualna od zaraz praca w Niemczech dla sprzątaczy/sprzątaczek. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka przy sprzątaniu kina. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 13,50 – 15,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie sprzątanie sal kinowych po seansach oraz innych pomieszczeń;
  • segregowanie odpadów i wynoszenie je do odpowiednich pojemników;
  • dbanie o estetyczny wygląd kina;
  • pomaganie przy organizacji wydarzeń specjalnych.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaangażowanie wykonywanie zadań;
  • pełna samodzielność;
  • zdyscyplinowanie;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego;
  • mile widziane doświadczenie.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • ubezpieczenie;
  • płatny urlop;
  • świadczenia socjalne;
  • zatrudnienie na 3 miesiące próbne z opcją podjęcia stałej pracy;
  • zakwaterowanie w cenie 220 € na mc od osoby;
  • przeszkolenie w języku polskim.

Aplikacja:

CV prosimy kierować na adres e-mail: stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu: Sprzątanie kina/Berlin + imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sprzatanie-kina-dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-w-berlinie-2023/

ID ogłoszenia: 457645bf7621f262