135 SEK brutto/h

Bez znajomości języka praca Szwecja od zaraz na magazynie z napojami Sztokholm

  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 23 lutego 2019 01:12

Możliwość podjęcia pracy w Szwecji dla Polaków bez znajomości języka na magazynie z napojami. Zatrudnienie w Sztokholmie aktualne od zaraz, a do tego zakwaterowanie zapewnione odpłatnie na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Sztokholm.

Wynagrodzenie: 135 SEK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wprowadzanie danych do sytemu komputerowego;
  • rozładowywanie i załadowywanie dostaw;
  • dbanie o czystość;
  • realizowanie zamówień na magazynie z użyciem skanera oraz wózka.

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • punktualność i pracowitość;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dużą zaletą będzie posiadanie uprawnień do obsługiwania wózków widłowych;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • możliwość robienia nadgodzin;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • szwedzką umowę o pracę;
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze;
  • pomoc na miejscu w zaaklimatyzowaniu się;
  • świadczenia socjalne – możliwość z ich korzystania;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie na miejscu w cenie 3000 SEK miesięcznie;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwijania się.

Aplikacja:

CV oraz LM należy wysłać na adres: pl.arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Magazyn z napojami, Sztokholm 2019.

Umowa podpisywana jest w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów transportu do GDyni.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-szwecji-na-magazynie-z-napojami-bez-znajomosci-jezyka-sztokholm/

ID ogłoszenia: 9045c702f31ae2e6