do ustalenia

Bez znajomości języka praca w Anglii dla par Londyn na produkcji dań gotowych

  • Miasto lub region: Londyn
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 30 czerwca 2015 23:17

Poszukujemy pracowników na produkcję dań gotowych w fabryce z Londynu. Oferta pracy w Anglii skierowana dla par bez znajomości języka angielskiego. Prosimy o pilną aplikację.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Londyn, Anglia

Zarobki: podamy w kontakcie bezpośrednim

Obowiązki:

  • Przygotowanie półproduktów do późniejszej produkcji.
  • Osoba zatrudniona odpowiedzialna jest za krojenie, mycie, szatkowanie.
  • Inne prace wspierające produkcję dań gotowych.

Oczekiwania:

  • szybkie tempo pracy
  • niezawodność
  • rzetelność
  • umiejętność wykonywania zadań w zgodzie z BHP
  • brak problemów zdrowotnych
  • znajomość języka angielskiego będzie mile widziana

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz dla par
  • pracę w przyjemnej atmosferze
  • uczciwe warunki zatrudnienia
  • pomoc na miejscu
  • szkolenie wprowadzające
  • uczciwe warunki pracy
  • pomoc w zorganizowaniu miejsca zamieszkania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:
ogloszenie@wygaslo

ID ogłoszenia: 85255930270817e5

2 komentarze na “Bez znajomości języka praca w Anglii dla par Londyn na produkcji dań gotowych”

  1. prosze o kontakt. jestesmy zainteresowani oferta pracy. znamy jezyk angielski. pracowalismy za granica. pozdrawiam

  2. witam, proszę o kontakt jestem zainteresowana 603 717 71`5 pozdrawiam