7,83 GBP/h brutto

Bez znajomości języka praca w Anglii od zaraz pakowanie kosmetyków w Londynie

  • Miasto lub region: Londyn
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 5 grudnia 2018 20:52

Fabryka z Londynu od zaraz zatrudni Polaków do pakowania kosmetyków. Praca w Anglii bez znajomości języka dla 20 chętnych osób. Jest to oferta tymczasowa na podstawie angielskiej umowy.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Londyn.

Początek: od zaraz.

Wolne miejsca: 20.

Wynagrodzenie: 7,83 GBP/h.

Zadania na stanowisku:

  • wkładanie kosmetyków do pudełek w delikatny sposób;
  • naklejanie etykiet i foliowanie;
  • umieszczanie kosmetyków w pudełkach zbiorczych;
  • jeśli będzie taka potrzeba – montaż zabezpieczeń antykradzieżowych.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • uczciwość;
  • chęć zatrudnienia tymczasowego;
  • punktualne przychodzenie do pracy;
  • dobre zdrowie;
  • posiadanie NIN, ID lub paszportu i konta w angielskim banku;
  • miłe usposobienie i bezkonfliktowość;
  • samodyscyplina.

Oferujemy:

  • pracę tymczasową;
  • dobre wynagrodzenie;
  • umowę o pracę na angielskich warunkach;
  • dokładne przeszkolenie;
  • przyjazną atmosferę.

Aplikacje:
Zapraszamy o osobiste przychodzenie do biura agencji:

Olympic Staff
9/11 New Broadway
Ealing, London
W5 5AW

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-12:00 oraz 14:00-15:00.

Prosimy przynieść ze sobą NIN, dowód tożsamości i numer konta.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-anglii-bez-jezyka-pakowanie-kosmetykow-od-zaraz-londyn/

ID ogłoszenia: 885c07bf7d64164