do uzgodnienia

Bez znajomości języka praca w Holandii od zaraz na produkcji kanapek Alphen

  • Miasto lub region: Alphen
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 5 stycznia 2016 17:55

Od zaraz zatrudnię na produkcji kanapek w Alphen osoby bez znajomości języka. Oferta pracy w Holandii z wysokim wynagrodzeniem i możliwością rozwoju zawodowego.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.
Lokalizacja: Alphen, Holandia.
Stanowisko: pracownik produkcji.

Zadania na stanowisku:

  • obsługa prostych maszyn gastronomicznych (np. krajalnice);
  • pakowanie gotowych kanapek;
  • układanie składników na chleb i smarowanie kromek sosami;
  • kontrolowanie jakości;
  • naklejanie etykiet;
  • utrzymanie stanowiska pracy w porządku.

Oczekiwania:

  • dobry stan zdrowia;
  • ścisła higiena osobista;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • gotowość do wyjazdu do Holandii i pozostania przez 6 miesięcy;
  • pozytywne nastawienie do życia;
  • preferowane osoby bez nałogów;
  • przestrzeganie zasad BHP i obowiązujących procedur.

Oferujemy:

  • dobrą stawkę godzinową;
  • potrzebne szkolenia;
  • legalne zatrudnienie od zaraz;
  • płatne zakwaterowanie;
  • ubezpieczenie dla wszystkich pracowników;
  • zapewniamy dojazdy do pracy;
  • świadczenia socjalne;
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez formularz na stronie internetowej: http://tnsgroup.es-candidate.com/pl/application/form/221349/0/1/

Źródło: http://tnsgroup.es-candidate.com/pl/application/form/221349/0/1/

ID ogłoszenia: 971568bd83666df7

4 komentarze na “Bez znajomości języka praca w Holandii od zaraz na produkcji kanapek Alphen”

  1. produkcja kanapek na 6 stycznia 2016 @ 17:34

    Witam jestesmy z mezem zainteresowani oferta pracy prosimy o kontakt 782173425

  2. kamilek19215 na 18 stycznia 2016 @ 22:55

    Witam
    Jestem zainteresowany państwa oferta pracy mam doświadczenie w tego typu pracy ponad 2 letnie możliwość wyjazdu od zaraz Proszę o kontakt telefoniczny 665326784 lub e-mail kamilek_ciapus@interia.pl Z Góry dziękuje i Pozdrawiam

  3. Witam mam na imie justyna lat 19 jestem bardzo zaiteresowana ofertą pracy w Holandii jezeli jest to mozliwe to prosze kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 607208735. Godze sie na wszystkie warunki. Z gory dziękuję

  4. Chęć do pracy na 27 stycznia 2016 @ 12:56

    Witam jestem chętna do podjęcia pracy. Mam doswiadczenie. Proszę o kontakt +32465185512. Karina