11.01 €/h brutto

Bez znajomości języka praca w Holandii przy produkcji rowerów od zaraz 2019 Lelystad

  • Miasto lub region: Lelystad
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 23 marca 2019 20:00

Fabryka z Lelystad poszukuje od zaraz Polaków do pracy w Holandii przy produkcji rowerów. Ogłoszenie 2019 bez znajomości języka niderlandzkiego. Zakwaterowanie na miejscu odpłatnie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Lelystad.

Wynagrodzenie: 11,01 Eur brutto na godzinę.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na linii montażowej rowerów;
  • pracownikowi zostanie przydzielone stanowisko i można będzie, np. montować hamulce, składać kierownice;
  • wykonywanie innych prac na magazynie.

Wymagania:

  • mile widziana znajomość j. angielskiego;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • mile widziane prawo jazdy.

Oferujemy:

  • bardzo dobra stawka godzinowa;
  • zagwarantowane godziny pracy;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin, które są dodatkowo płatne;
  • legalną pracę na warunkach holenderskich i sprawdzonego pracodawcy;
  • zapewnione zakwaterowanie płatne;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy, mogą aplikować poprzez stronę:

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-holandia-od-zaraz-na-produkcji-rowerow-bez-znajomosci-jezyka-lelystad-2019/

ID ogłoszenia: 1905c96b2fea0d22

ilość wszystkich wyświetleń: 524, dzisiaj: 1