9,50 euro/h brutto

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz na produkcji batonów Augsburg

  • Miasto lub region: Augsburg
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 10 października 2017 22:15

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech dla 6 kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnimy od zaraz w fabryce z Augsburga na produkcji batonów czekoladowych.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Augsburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,50 euro za godzinę brutto

Liczba miejsc: 6

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce produkującej batony dla sieci marketów
  • zadaniem pracownika będzie obsługa maszyn oraz nadzór nad przebiegiem procesów produkcyjnych
  • do obowiązków będzie należało także pakowanie oraz dbanie o porządek

Wymagania:

  • zaletą będzie doświadczenie na produkcji
  • pracowitość i uczciwość
  • staranne wykonywanie obowiązków
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • gotowość do przestrzegania przepisów BHP

Oferujemy:

  • zamieszkanie w pokoju jednoosobowym za 250 euro miesięcznie lub dla 2 osób za 150 euro
  • pracę z okresem próbnym oraz możliwością przedłużenia
  • zatrudnienie dla par oraz grup
  • szkolenia dla pracowników

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z tytułem “Niemcy praca na produkcji batonów czekoladowych” na adres:

Stellenanzeige@contractor.net

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-do-pracy-w-niemczech-na-produkcji-batonow-bez-znajomosci-jezyka-augsburg/

ID ogłoszenia: 57259d7bcc1e669e