1850 EUR

Bez znajomości języka praca w Niemczech przy pakowaniu perfum od zaraz Köln 2019

  • Miasto lub region: Kolonia
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 29 maja 2019 18:28

Interesująca oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu perfum. Zatrudnienie od zaraz w Kolonii dla pakowaczy. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 1850 Eur brutto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • szybkie tempo pracy w pozycji siedzącej przy ręcznym pakowaniu flakonów perfum;
  • pracownik wykonuje pracę na jednym z etapów, np składanie pudełek, foliowanie itp.

Wymagania:

  • samodzielność, pracowitość;
  • zaangażowane i staranne wykonywanie swoich zadań;
  • dostępność od zaraz;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • umiejętność pracowania pod presją czasu;
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • opiekę polskojęzycznego koordynatora;
  • możliwość rozwijania się i podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • szkolenie pracownicze;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • pracę na okres próbny z opcją jej przedłużenia;
  • zakwaterowanie w cenie 200 Eur miesięcznie.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy przesyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres: pl-arbeiteinstellen@job4u.com z podaniem tytułu: “Pakowanie perfum. Kolonia 2019”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-perfum-koln-2019/

ID ogłoszenia: 6975cee4acb0a8e8

3 komentarze na “Bez znajomości języka praca w Niemczech przy pakowaniu perfum od zaraz Köln 2019”

  1. Proszę o kontakt w sprawie pracy dla dwóch osób. Dziękuję

  2. Proszę o kontakt na e mail mjustynska@interia.pl

  3. dzień dobry byłabym zainteresowana ofert?jeżeli jest to możliwe to proszę o kontakt 733804606.Pozdrawiam P.Basia

Zostaw odpowiedź do Barbara