158 NOK brutto/h

Bez znajomości języka praca w Norwegii od zaraz Oslo przy pakowaniu lodów

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 stycznia 2019 19:58

Do podjęcia od zaraz praca w Norwegii w Oslo przy pakowaniu lodów. Zatrudnienie bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie na miejscu odpłatnie oraz atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 158 NOK brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • praca na hali w fabryce spożywczej w warunkach chłodniczych;
  • kontrolowanie jakości oraz pakowanie gotowych produktów, czyli mrożonek i lodów.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zręczność;
  • pracowitość;
  • punktualność;
  • odpowiedzialne wykonywanie swoich obowiązków;
  • przestrzeganie zasad BHP podczas pracy z żywnością;
  • umiejętność pracowania pod presją czasu;
  • zdyscyplinowanie.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie na miejscu odpłatnie w cenie 3800 NOK;
  • zatrudnienie na umowę tymczasową do końca czerwca 2019;
  • szkolenie na miejscu;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pomoc w załatwieniu formalności i w zaaklimatyzowaniu się.

Aplikacja:

Aplikować można poprzez formularz aplikacyjny dostępny an stronie: www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2019 i należy zaznaczyć stanowisko: „Produkcja / pakowanie lodów Oslo”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-lodow-oslo/

ID ogłoszenia: 9105c46083654adf

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca w Norwegii od zaraz Oslo przy pakowaniu lodów”

  1. Buziaczek2525 na 24 lutego 2019 @ 17:02

    witam jestem zainteresowany praca przesyłam cv prosze o kontakt 666272155 hello, I am interested in work, I am sending CV, please contact 666272155

Zostaw odpowiedź do Buziaczek2525