174 NOK brutto/h

Bez znajomości języka praca w Norwegii od zaraz produkcja ozdób świątecznych Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 listopada 2021 21:06

Możliwość podjęcia bez znajomości języka pracy w Norwegii. Zatrudnienie tymczasowe od zaraz w Drammen na produkcji ozdób świątecznych. Zakwaterowanie darmowe będzie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: 174 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji ozdób świątecznych;
  • pracownik będzie zajmował się malowaniem, ozdabianiem oraz lakierowaniem;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • do zadań będzie należało takie pakowanie gotowych produktów.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • sprawność manualna;
  • pracowitość;
  • poczucie estetyki;
  • dostępność od zaraz;
  • chęć pracy w godzinach nadliczbowych, jeżeli będzie taka konieczność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • wypłatę na czas;
  • zgrany zespół współpracowników;
  • dodatki oraz premie;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • zatrudnienie na czas określony do świąt Bożego Narodzenia.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/produkcja-ozdob-swiatecznych-praca-w-norwegii-bez-jezyka-od-zaraz-drammen/

ID ogłoszenia: 22961a130aa37a74