175 NOK brutto/h

Bez znajomości języka praca w Norwegii sprzątanie biur od zaraz Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 sierpnia 2016 20:11

W trybie pilnym zatrudnimy trzy osoby do sprzątania biur w Fredrikstad, bez znajomości języka. Norwegia praca od zaraz dla osób samodzielnych oraz dokładnych.

Stanowisko: sprzątaczka/sprzątacz.

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia.

Stawka za godzinę: 175 NOK za godzinę brutto.

Początek: druga połowa sierpnia.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • dokładne i kompleksowe sprzątanie powierzchni biurowych;
  • przygotowanie sal konferencyjnych przed przyjazdem gości – sprzątanie, wycieranie stołów, wystawianie poczęstunku, wody itp.;
  • porządkowanie pomieszczeń socjalnych, toalet, korytarzy;
  • opróżnianie koszy na śmieci;
  • wietrzenie pomieszczeń.

Oczekiwania:

  • duża dokładność i dbałość o szczegóły;
  • język angielski na dobrym poziomie;
  • umiejętność skutecznej pracy w warunkach stresowych;
  • duża uczciwość (na koniec zmiany są kontrolowane rzeczy pracownika);
  • kultura osobista i schludny wygląd;
  • przyjazne nastawienie;
  • niekaralność poparta zaświadczeniem;
  • duża samodzielność;
  • profesjonalne podejście do obowiązków.

Zapewniamy:

  • możliwość organizacji odpłatnego zakwaterowania;
  • dla osób, które się sprawdzą możliwość stałej pracy;
  • wsparcie w formalnościach oraz wszelkich innych sprawach związanych z pracą;
  • trening wprowadzający w obowiązki oraz szkolenie – początkowo praca pod okiem kierownika.

Aplikacje:
Serdecznie zapraszamy do wysyłania CV ze zdjęciem pod adres e-mail:

Ewa.Brzeska@onet.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-przy-sprzataniu-biur-fredrikstad-z-jezykiem-angielskim/

ID ogłoszenia: 62357b3454b49a03

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca w Norwegii sprzątanie biur od zaraz Fredrikstad”

  1. zainteresowana na 21 sierpnia 2016 @ 02:00

    Dojazd byłby zorganizowany? ile to wyniosłoby pieniędzy?