28000 SEK/mc

Bez znajomości języka praca w Szwecji od zaraz Sztokholm pakowanie kosmetyków

  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 21 grudnia 2018 00:52

Ogłoszenie pracy w Szwecji od zaraz przy pakowaniu kosmetyków. Oferta zatrudnienia w fabryce ze Sztokholmu bez znajomości języka szwedzkiego. Mamy dwa wolne stanowiska.

Lokalizacja: Szwecja, Sztokholm.

Wakaty: 2.

Długość umowy: 6 miesięcy.

Pensja: 28 000 SEK miesięcznie.

Zadania na stanowisku:

  • praca w fabryce kosmetyków przy pakowaniu;
  • kontrolowanie jakości produktów;
  • pakowanie gotowych kosmetyków do pudełek, foliowanie itp.;
  • utrzymywanie porządku na stanowisku.

Oczekiwania:

  • zręczność, sprawne dłonie;
  • przykładanie się do obowiązków;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • uczciwość;
  • punktualność;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • komunikatywny język angielski.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz na 6 miesięcy;
  • szwedzką umowę o pracę;
  • dokładne szkolenie wprowadzające;
  • przyjazny i pomocny team;
  • wysokie zarobki;
  • pomoc polskiego koordynatora na miejscu;
  • miejsce zamieszkania płatne 3500 SEK miesięcznie w pokojach 2-osobowych, ze wspólną kuchnią i łazienką.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji w postaci LM i CV pod adres e-mail:

pl.arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem w tytule: “Pakowanie kosmetyków – Sztokholm 2019”.

Istnieje konieczność osobistego stawienia się w biurze agencji w Gdyni, aby podpisać umowę. Nie zwracamy kosztów podróży.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-szwecji-przy-pakowaniu-kosmetykow-bez-jezyka-sztokholm/

ID ogłoszenia: 2455c1b5e8195262

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca w Szwecji od zaraz Sztokholm pakowanie kosmetyków”

  1. Witam
    Chciałam wysłać do państwa CV, lecz przy każdej próbie wysłania maila przychodzi mail z treścią.. “Nie znaleziono adresu. Wiadomość nie została dostarczona , ponieważ nie znaleziono adresu odbiorcy (abetsmedlet@swedenmail.com) lub odbiorca nie może odebrać wiadomości.”
    Czy jest możliwość wysłania do państwa cv w inny sposób?
    Pozdrawiam