134,60 SEK na godz.

Bez znajomości języka praca w Szwecji produkcja zabawek od zaraz Uppsala

  • Miasto lub region: Uppsala
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 11 października 2022 20:04

Fabryka z Uppsali poszukuje od zaraz pracowników produkcji do pracy w Szwecji. Zatrudnienie bez języka na produkcji zabawek. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Uppsala.

Wynagrodzenie: 134,60 SEK na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie montowanie elementów zabawek z tworzyw sztucznych;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • pracownik będzie składał części oraz pakował zabawki;
  • praca odbywa się z wykorzystaniem elektronarzędzi.

Wymagania:

  • szybkie tempo pracy;
  • sprawność manualna;
  • dostępność od zaraz;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • samodyscyplina;
  • solidne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • atutem będzie czynne prawo jazdy kat. B;
  • mile widziana znajomość angielskiego albo niemieckiego;
  • doskonała organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie w cenie 3000 SEK na mc;
  • legalną pracę od zaraz;
  • szwedzką umowę o pracę na czas określony;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • pracę na pełny etat z opcją brania nadgodzin;
  • dokładne warunki zatrudnienia.

Aplikacja:

CV oraz LM z aktualnymi danymi prosimy kierować na adres e-mail:

arbetsmedlet@fastmail.se z dopiskiem: Produkcja zabawek, Uppsala 2022

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/produkcja-zabawek-praca-szwecja-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-fabryka-w-uppsali/

ID ogłoszenia: 79363459b175c4df