12,00 € brutto/h

Bez znajomości języka sezonowa praca Niemcy zbiory szparagów od zaraz 2023 Lubeka

  • Miasto lub region: Lubeka
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 28 marca 2023 21:35

Dla Polaków aktualna od zaraz sezonowa praca w Niemczech 2023. Zatrudnienie w Lubece bez znajomości języka przy zbiorach szparagów. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Lubeka.

Wynagrodzenie: 12,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie oraz sortowanie szparagów;
  • pracownik będzie zajmował się również przygotowywaniem szparagów.

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • zmotywowanie i chęci do pracy sezonowej.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • płatne zakwaterowanie w cenie 7,00 € na dzień – pokoje dwuosobowe;
  • dostęp do Internetu;
  • dodatek akordowy.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez formularz na stronie:

www.pro-suma.com/pl/kwestionariusz-osobowy/?numer=1024

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-szparagow-od-zaraz-bez-jezyka-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-lubeka-2023/

ID ogłoszenia: 69864233917236c4